fbpx

Návod na použití cukrové depilační pasty Hannane

Níže naleznete podrobný návod, jak správně používat naši cukrovou depilační pastu tak, abyste dosáhli maximálního výsledku. Připravili jsme pro vás také podrobný videonávod, který přesně ukazuje postup.

Podrobný návod

Pokožka před depilaci nesmí být natřena tělovým mlékem, olejem ani krémem. Pokožku odmastíme tělovým přípravkem k tomu určeným, následně ji osušíme, partie které se více potí můžeme lehce přepudrovat.

Po otevření kelímku může býti na povrchu malé množství pěny.

Pěna není na závadu cukrové pasty, svědčí o kvalitě a ručním zpracování výrobku.

Kelímek vložíme do ohřívače vosků, do horké vodní lázně nebo na několik sekund do mikrovlnné trouby. Zahřejeme přibližně na 40 stupňů Celsia, pasta musí být poddajná ale nesmí téct. Pouze cukrová pasta Hard se rozehřeje poněkud více, nesmí být horká.

Pastu naberame špičkami prstů, prsty jsou u sebe a jsou zpevněné.

Roztíráme proti směru růstu chloupků, rezetřeme alespoň 3x a následně ruku lehce nadzvedneme a krátkými rychlými a vodorovnými tahy cukrovou pastu strhneme, podobně, jako když strháváme náplast.

Ruka je volná v zápěstí, prsty zůstávají pevné a u sebe.

Pro začátečníky doporučujeme nejdříve vyzkoušet tahy na sucho, pohyb je stejný, jako když se snažíme z pokožky odstranit nečistotu.

Pak vyzkoušet s malým množstvím cukrové pasty nejdříve jedním, pak dvěma prsty a nakonec pracujeme všemi prsty najednou. Pasta zůstává na koncích prstů, které jsou při nanášení kolmo k pokožce, a při strhávání lehce nad pokožkou. Při strhávání je důležité aby jsme je netlačly k pokožce.

Vše je podrobně vysvětlené na videu.

Po depilaci pokožku otřeme teplou vodou a následně naneseme zklidňující krém, či pudr.

Po depilaci nenavstěvujeme po dobu 24 hodin veřejné bazény, solárium, nevystavujeme pokožku slunci. Po dobu 48 hodin nenavštěvujeme saunu.

Podrobný návod

Kontraindikace

Depilace se neprovádí:

  • při hořečnatém
  • onemocnění
  • zánětech na pokožce
  • vystouplých žilách
  • otevřených ranách
  • oparu

 

×
×

Košík